HODVÁBNE MYDLÁ

Hodvábne mydlá patria medzi naše najluxusnejšie výrobky. Sú výsledkom niekoľkomesačného vývoja receptúry, ktorej hlavnou zložkou je morská soľ. Hodvábne soľné mydla jej obsahujú až 60%. 

Pri výrobe tohto mydla používame humánny hodváb, alebo aj Eri hodváb, ktorý pochádza z húsenice Samia Cynthia Ricini z Indie.

U nás na farma dbáme na výber surovín a pri hodvábe to nebolo inak. Náš hodváb je získaný procesom, pri ktorom nedochádza k zabíjaniu húsenice. Eri je jediná ďalšia domestifikovaná priadka morušová, po Bombyx Mori a jej hodváb je získavaný bez krutosti až potom, čo moruša opustí svoj kokon.

Tajomstvo zázračných vlastnosti tohto hodvábu je, že obsahuje vzácne aminokyseliny a bielkoviny, ktoré odolávajú vysokým teplotám a tak sa v mydle vo veľkej miere zachovávajú. Okrem výnimočných  hmatových vnemov, ktoré toto mydlo prináša, sa hodvábne aminokyseliny a bielkoviny veľmi ľahko vstrebávajú kožou a tak môžeme efektívne využívať všetky tie úžasné vlastnosti hodvábu, ktoré nám príroda ponúka.

Vedeli ste, že naše mydla môžete používať aj v potoku v lese? Sú totiž úplne odbúrateľné, len z prírodných surovín, bez pridaných konzervačných látok a bez palmového oleja. Naše výrobky a všetky suroviny vstupované do procesu, nie sú testované na zvieratách.

Čítajte viacZobraziť menej

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa