Trnava pri Laborci. Keď vieš, kde sa nachádza táto mala krásna obec, máš vyhraté, lebo tu u nás všetci vedia, kde je levanduľové pole. A ak nepoznáš Trnavu pri Laborci, našepkám ti, že je to blízko Zemplínskej Šíravy, ale GPS ta spoľahlivo navedie, je to jedinečné miesto.

Kľukatou cestou k obci si všímaj hlavne ľavú stranu a polia za stromami. Za krátky čas sa ti ukáže nádherná fialova farba a začneš tušiť, že tvoj cieľ je blízko.

Jahodové pole je prvá indícia, že v tom cieli si, levanduľové pole totiž susedí s jahodovým. Paráda však?

Zaparkuj a nasleduj informačné tabule, lávkou cez potok sa dostaneš na druhú stranu stromov a už si len pár minút od cieľa. Z diaľky vidno náš sezónny obchodík a tam je tvoj cieľ.

Vitaj, fotografuj, relaxuj, oddychuj, inhaluj! Môžeš prísť koľkokrát chceš a kedykoľvek počas kvitnutia, zostaň kľudne až do večera.

Kúpou našich kozmetických výrobkov a levanduľového oleja, ktorý si sami destilujeme a tak máme pod prísnou kontrolou jeho kvalitu, podporíš našu farmu v jej raste a napredovaní.

Nastrihaj domov mamke kyticu levanduliek, stojí pár šupov a ona ti urobi fantastický sirup, alebo sušienky.

A vezmi aj detičky, máme pre ne pripravené krásne ihrisko, naša obsluha ti rada požičia aj raketové hry, hula hop pozná každé dievčatko. Ale pozor! Bezpečnosť na prvom mieste, nedovoľme, aby si deti ublížili a preto ich stráž.

Psíky a ich vychovaní majitelia (či naopak? 🙂 ) sú u nás vítaní. Majú pripravenú aj misku s vodou. Používaj ale vôdzku, niektorí návštevníci sa môžu zvieratiek báť, aj keď vieš, že to tvoje by neublížilo ani muške. Buďme k sebe tolerantní.