Západy slnka na levanduľovej farme.
Západy slnka na našej farme nikdy neomrzia!

Naša druha sezóna sa niesla v znamení workshopov a my sme veľmi radi, že sa Vám tieto aktivity veľmi páči a aj na vzdory počasia, ste si našli čas a cestu k nám a domov ste si odnášali nie len Vaše úžasné diela, ale aj spomienky, ktoré Vám nikto nevezme. A my v tom budeme pokračovať aj v ďalšej sezóne.

Naším srdcovým workshopom, je projekt Maľovanie pri víne, ktoré zabezpečujú skvelé žienky Ľubka a Nika. Pod odborným vedením si namaľujte obraz, ktorý si vezmete domov. Pritom nie je potrebné vedieť maľovať, ani sa vyznať v tejto oblasti, každý v sebe nájde umelca. Krásnu atmosféru dotvára vinotéka Hanke, ktorá na tento workshop zabezpečuje kvalitné vínko.

Tento workshop v rámci počasia, prebiehal celú sezónu a je v pláne aj na budúci rok.

Šikovné dámy Ľubka a Nika, si Vás svojou energickou povahou, okamžite získajú
Maľovanie pri víne na najkrajšom mieste východného Slovenska
Dámy, si svoje diela vzali domov.

Ďalším, len jeden krát sa konajúcim workshopom bol Kvetinový workshop, ktorý sa tešil Vášmu veľkému záujmu. Miesta boli takmer okamžite vypredané a nás to neprekvapilo, lebo pod vedením šikovnej flóristky Milky, vznikajú v kvetinárstve Folklóre diela, ktoré vyrážajú dych. Dámy, ktoré sa workshopu zúčastnili, si domov odniesli nádherné vence, skúsili si prácu floristu a naučili sa, ako taký veniec umotať.

Flóristka Milka z kvetinárstva Folklóre
Odborné vedenie workshopu, je základ
Dámy zaujaté prácou
Vznikali prenádherné diela
Spoločnosť krásny dám, dotvárala dokonalú atmosféru nášho miesta
Jedno z mnohý diel, ktoré bude zdobiť domovy našich zákazníčok

Nechce sa nám veriť, ako rýchlo ubehli levanduľové týždne aj tento rok, no my už máme plnú hlavu nápadov a projektov do ďalšej sezóny a veríme, že opäť si nájdete cestu k nám a a spoločné si vychutnáme krásy prírody a dokonalosť kráľovnej bylín – levandule.

Galéria

Pozrite si ešte pár fotiek z tohto ročnej sezóny: