Viete ako vonia leto na Šírave tohto roku? L E V A N D U Ľ O V O!

Máme ale pre Vás tento rok veľké prekvapenie. V sobotu 15.6.2024 sa bude konať u nás festival. Júúj, trasú sa mi ruky, ešte len to píšem. Toto bol môj veľký sen, pretože filozofiu, ktorou sa má takýto môj vysnívaný festival niesť, som ešte nezažila.

Žijeme v dobe, kedy je spoločnosť rozdelená do mnohých skupín, vzájomne veľmi málo kompatibilných. A práve v tento deň by som chcela všetkým dokázať, že vieme byť spolu a baviť sa. Na tomto festivale budeme mať to najlepšie čo som v regióne našla. Skvelú gastronómiu, miestnych remeselníkov a šikovné ruky. Kopec zábavy pre deti, ale aj fantastického uznávaného barmana pre dospelých. Veľa levanduľového jedla, veľa levanduľových limonád, kokteilov, ale aj sladkosti. Známe osobnosti a skvelú hudbu. Zasúťažíme si v strihaní levandule, budeme vyrábať kytičky a iné dekorácie.

Spojíme obe naše obce, Trnavu pri Laborci a Vinné, podporíme vinársky spolok z Vinného, malé krajčírstvo z Trnavy pri Laborci, miestnych včelárov, spojíme obyvateľov oboch obcí a hlavne podporíme Ivka z Michaloviec, ktorý trpí nevyliečiteľnou svalovou atrofiou SMA ll., ktorému venujeme 1€ z každej zakúpenej vstupenky a pokúsime sa vyzbierať korunky na pobyt v rehabilitačnom centre, ktorý tak veľmi potrebuje. Zároveň ho môžete u nás podporiť kúpou obrazov, či len vhodením daru do jeho pokladničky. Už teraz ĎAKUJEME!

Príďte! Bude nám dobre 💜

Sledujte aktuálne info na našich sociálnych sieťach:

FACEBOOK & INSTAGRAM